Rozhovor s Michaelem Jacksonem III. = zamyšlení

12. prosince 2009 v 20:06 | Anet.k |  ~Rozhovory~
Pomáhala vám hudba utéct od dětských strachů?
Samozřejmě. My jsme doma pořád zpívali, i třeba u toho, když jsme myli nádobí. Nebo jsme vymýšleli písničky - pořád, ať jsme dělali cokoliv. To je na té věci velkolepé: přes tragédii, bolest. Tak to mají i velcí klauni, kteří vás pobaví, ale za smíchem vidíte jejich utrpení. Chaplin to uměl skvěle, lépe než kdokoliv jiný. Dneska pro mě rodina znamená všechno, hlavně lásku. Tak nás to učili, nakonec jsme všichni v naší rodině kamarádi, což je důležité. Ať si lidi nebo média říkají cokoli, jsme přátelé a máme se moc rádi.

To muselo být krásný, když celá radina celý den zpívá. Určitě jim šla práce líp se zpěvem. A vymyšlení písniček vůbec nemusí být jednoduché. V dokumentu o Michaelovi jsem viděla, že se ho ptali jak skládá písničky a on jim odpověděl, že písnička přichází shůry. ,,Nikdy nejde, abych si sedl ke klavíru a vymýšlel." Však to nikomu taky nejde.
Abych řekla pravdu, jeho hudba mě léčí, protože vždy, když mám špatnou náladu, takk mi ji zlepší. Ale podle toho, která to taky je. Když si pustím Heal The World nebo You Are Not Alone, tak brečím víc.
Ale vreťme se zpět. Určitě se museli mít moc dobře, když se měli všicni tak rádi. Ale myslím, že zpočátku to nebylo tak jednoduché, když byl Michael malý bylo to hrozné. Otec Joe byl velmi přísný a dá se říct že i tyran. Protože když nacvičovali a něco pokazili, hned jim Joe liskl páskem nebo i jinak. Ale většinou říkal: ,,Dělejte to jak Michael, berte si z něho příklad," protože Michael měl z celý rodiny největší talent. Ale i na Michaela někdy dorazil lisk páskem. Později, když Michael vyrostl, měli se už všchni elmi rádi a tak to má být.
Michael svým dětem nikdy nic špatného neudělal a vždy hleděl na to, aby měly to nejlepší.
Jenom trochu nechápu proč mu manželka porodí děti a řekne mu: ,,Tady máš tvoje přání, které sis tak dlouho přál" a dá mu dítě jako dárek a za pár měsíců se rozvedou. To má nějakou cenu, když Michael sice dostane dítě jako dárek, ale ne z velké a upřímné lásky? Myslím že ne.
Ale to už je jedno =) myslím, že nějak moc vrtám =) :D měla bych už radši přestat :D Asi k tomu rozvodu měli svý důvody =)


Poračování příště.............=)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 LiL.KarinQa LiL.KarinQa | Web | 12. prosince 2009 v 20:48 | Reagovat

joo jo vzpomínam ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.